Blog > Komentarze do wpisu

MATKA POLKA CZYTA DZIECIOM!

Kim jestę? Jestę ideałem! Tak właśnie zostałam nazwana i to przez kogo! Przez samego Pana Profesora - jak nazywam Naczelnego Fizjoterapeutę Dziecięcego RP - Pawła Zawitkowskiego! Wymienialiśmy się ostatnio pomysłami na temat zabaw z dziećmi, różnych przebieranek itede i...oto ukoronowanie tej korespondencji:

Zawodowo i prywatnie znamy się z Pawłem już od kilku lat i muszę przyznać, ze za każdym razem jest to przemiłe spotkanie. pełne zarówno śmiechu, jak i merytorycznej wiedzy. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności zaklinania dzieci, bawi mnie jego poczucie humoru i - jak każdą chyba kobietę - rozbraja jego widok z błogo śpiącym noworodkiem na ramieniu ;-)

Pawła Zawitkowskiego cenię także za jeszcze jedną rzecz. Za to, że jest ambasadorem akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. I choć wiele się w tej kwestii zmieniło od czasu naszego dzieciństwa i do czytania dzieciom współczesnych (a może powinnam raczej napisać nowoczesnych) rodziców namawiać nie trzeba, to jednak statystyki pokazują, że w wielu domach wciąż jedyną książką jest... książka gwarancyjna do telewizora. A zatem czytajmy naszym maluchom już od urodzenia! Choćby to miały być szpalty z dzienników!

 

 

czwartek, 20 lutego 2014, countrygirl

Polecane wpisy